Layout Builder Extras - live update (1.0.4) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Close
da: Luk

en: Text field
da: Tekstfelt

en: Text area
da: Tekstområde

en: Cancel changes
da: Annuller ændringer

en: Text format
da: Tekstformat

en: Layout Builder
da: Layout Bygger
