Layout Builder Extras - live update (1.0.4) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Close
fr: Fermer

en: Text field
fr: Champ texte

en: Text area
fr: Zone de texte

en: Cancel changes
fr: Annuler les modifications

en: Text format
fr: Format de texte
