Layout Builder Extras - live update (1.0.4) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Close
hu: Bezár

en: Text field
hu: Szövegmező

en: Text area
hu: Szövegdoboz

en: Cancel changes
hu: Változtatások visszavonása

en: Text format
hu: Szövegformátum

en: Layout Builder
hu: Elrendezés építő
