Layout Builder Extras - live update (1.0.4) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Close
pl: Zamknij

en: Text field
pl: Jednowierszowe pole tekstowe

en: Text area
pl: Pole tekstowe

en: Cancel changes
pl: Anuluj zmiany

en: Text format
pl: Format tekstu

en: Layout Builder
pl: Kreator Układu
