Layout Builder Extras - live update (1.0.4) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Close
sv: Stäng

en: Text field
sv: Textfält

en: Text area
sv: Textfält

en: Cancel changes
sv: Avbryt ändringar

en: Text format
sv: Textformat
