Layout Builder Extras - live update (1.0.4) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Close
tr: Kapat

en: Text field
tr: Metin alanı

en: Text area
tr: Yazı alanı

en: Text format
tr: Metin biçimi

en: Layout Builder
tr: Yerleşim Oluşturucu
