Layout Builder Extras - live update (1.0.5) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Close
es: Cerrar

en: Text field
es: Campo de texto

en: Text area
es: Área de texto

en: Cancel changes
es: Cancelar cambios

en: Text format
es: Formato de texto
