Layout Builder Extras - live update (1.0.5) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Close
gl: Pechar

en: Text field
gl: Campo de texto

en: Text area
gl: Área de texto

en: Cancel changes
gl: Cancelar os cambios

en: Text format
gl: Formato do texto
