Layout Builder Extras - live update (1.0.6) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Close
id: Tutup

en: Text field
id: Bidang isian teks

en: Text area
id: Area teks

en: Text format
id: Format teks

en: Layout Builder
id: Pembuat Tata Letak
