Layout Builder Extras - live update (1.0.6) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Close
ja: 閉じる

en: Text field
ja: テキストフィールド

en: Text area
ja: テキストエリア

en: Cancel changes
ja: 変更をキャンセル

en: Text format
ja: テキストフォーマット

en: Layout Builder
ja: レイアウトビルダー
