Layout Builder Extras - live update (1.0.6) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Close
nl: Sluiten

en: Text field
nl: Tekstveld

en: Text area
nl: Tekstveld

en: Cancel changes
nl: Annuleer wijzigingen

en: Text format
nl: Tekstopmaak
