Layout Builder Extras - live update (1.0.6) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Close
ru: Закрыть

en: Text field
ru: Текстовое поле

en: Text area
ru: Текстовая область

en: Cancel changes
ru: Отменить изменения

en: Text format
ru: Текстовый формат

en: Layout Builder
ru: Конструктор макета
