Layout Builder Extras - live update (1.0.6) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Text field
sk: Textové pole

en: Text area
sk: Rozsiahle textové pole

en: Cancel changes
sk: Zrušiť zmeny

en: Text format
sk: Textový formát
