Layout Builder Extras - live update (1.0.7) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Close
ca: Tanca

en: Text field
ca: Camp de text

en: Text area
ca: Àrea de text

en: Cancel changes
ca: Cancel·la els canvis

en: Text format
ca: Format del text
