Layout Builder Extras - live update (1.0.7) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Close
cs: Zavřít

en: Text field
cs: Textové pole

en: Text area
cs: Textová oblast

en: Cancel changes
cs: Zrušit změny

en: Text format
cs: Formát textu
