Layout Builder Extras - live update (1.0.7) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Close
de: Schließen

en: Text field
de: Textfeld

en: Text area
de: Textbereich

en: Cancel changes
de: Änderungen verwerfen

en: Text format
de: Textformat
