Layout Builder Extras - live update (1.0.7) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Close
it: Chiudi

en: Text field
it: Campo di testo

en: Text area
it: Area di testo

en: Cancel changes
it: Annulla le modifiche

en: Text format
it: Formato del testo
