Layout Builder Extras - live update (1.0.4) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Close
fa: بستن

en: Text field
fa: فیلد متنی

en: Text area
fa: ناحیه متن

en: Cancel changes
fa: لغو تغییرات

en: Text format
fa: قالب‌بندی متن

en: Layout Builder
fa: ابزار چینش صفحه
