Layout Builder Extras - live update (1.0.8) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Close
uk: Закрити

en: Text field
uk: Текстове поле

en: Text area
uk: Текстова область

en: Cancel changes
uk: Скасування змін

en: Text format
uk: Текстовий формат

en: Layout Builder
uk: Конструктор макетів
