Layout Components (3.0.0) - en to fi translation catalogue (89 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Item
fi: Nimike

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: On
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Size
fi: Koko

en: Links
fi: Linkit

en: None
fi: Ei mitään

en: Image
fi: Kuva

en: Center
fi: Keskellä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Background
fi: Tausta

en: Top
fi: Ylhäällä

en: View
fi: Näytä

en: Section
fi: Osio

en: Anchor
fi: Ankkuri

en: Display
fi: Näyttö

en: Text
fi: Teksti

en: Theme
fi: Teema

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: All
fi: Kaikki

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Url
fi: Osoite

en: Off
fi: Pois päältä

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Custom
fi: Oma

en: Fields
fi: Kentät

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Maximum
fi: Suurin

en: Range
fi: Alue

en: Medium
fi: Keskiverto

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Border
fi: Raja

en: Align
fi: Tasaa

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Basic
fi: Perusasetukset

en: Color
fi: Väri

en: Full
fi: Kokonainen

en: Manual
fi: Manuaalinen

en: Font size
fi: Fontin koko

en: Configure block
fi: Lohkon asetukset

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Red
fi: Punainen

en: Slow
fi: Hidas

en: Fast
fi: Nopea

en: Reference
fi: Viittaus

en: Style
fi: Tyyli

en: Purple
fi: Violetti

en: Node reference
fi: Solmuviittaus

en: Minimum
fi: Pienin

en: Green
fi: Vihreä

en: Blue
fi: Sininen

en: Orange
fi: Oranssi

en: Change layout
fi: Muuta ulkoasua

en: Border color
fi: Reunan väri

en: About
fi: Tietoja

en: Column
fi: Palsta

en: Regions
fi: Alueet

en: Step
fi: Askel

en: Opacity
fi: Läpinäkyvyys

en: Pause
fi: Pysäytä

en: Styles
fi: Tyylit

en: Interface
fi: Käyttöliittymä

en: Configure column
fi: Muokkaa palstan asetuksia

en: %name must be a number.
fi: %namen on oltava numero.

en: Structure
fi: Rakenne

en: Title type
fi: Otsikon tyyppi

en: Select field
fi: Valitse kenttä

en: Long text
fi: Pitkä teksti

en: Edit @title
fi: Muokkaa @title

en: Group @group
fi: Ryhmä @group

en: Remove block
fi: Poista lohko

en: Copy to clipboard
fi: Kopioi leikepöydälle

en: Video URL
fi: Videon URL-osoite

en: %name is not a valid number.
fi: %name ei ole kelvollinen numero.

en: %name must be higher than or equal to %min.
fi: %name on suurempi tai yhtäsuuri kuin %min.

en: %name must be lower than or equal to %max.
fi: %name on pienempi tai yhtäsuuri kuin %max.
