Layout Components (4.0.0) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Title
br: Titl

en: Settings
br: Arventennoù

en: Text
br: Testenn

en: Maximum
br: D'ar muiañ

en: Color
br: Liv

en: Permissions
br: Aotreoù

en: Minimum
br: Izek

en: About
br: Diwar-benn
