Layout Components (4.0.0) - en to eu translation catalogue (44 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Groups
eu: Multzoak

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Size
eu: Tamaina

en: None
eu: Bat ere ez

en: Image
eu: Irudia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Background
eu: Atzeko planoa

en: Text
eu: Testua

en: Theme
eu: Tema

en: Vertical
eu: Bertikal

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Fields
eu: Eremuak

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Maximum
eu: Maximoa

en: Medium
eu: Ertaina

en: General
eu: Orokorra

en: Border
eu: Ertza

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Basic
eu: Basikoa

en: Color
eu: Kolore

en: Full
eu: Osoa

en: Font size
eu: Letra tamaina

en: Configure block
eu: Blokea konfiguratu

en: Style
eu: Estiloa

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Minimum
eu: Minimoa

en: Blue
eu: Urdina

en: About
eu: (r)i buruz

en: Column
eu: Zutabe

en: Pause
eu: Gelditu

en: Styles
eu: Estiloak

en: Interface
eu: Interfazea

en: %name must be a number.
eu: %name zenbaki behar da.

en: Structure
eu: Egitura

en: Title type
eu: Izenburu mota

en: %name is not a valid number.
eu: %name zenbakiak ez du balio.
