Layout Components (4.0.0) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Color
or: ରଙ୍ଗ

en: Configure block
or: ବ୍ଲକ ବିନ୍ୟାସ

en: Permissions
or: ଅନୁମତି
