Layout Components (8.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Size
os: Ас

en: Image
os: Сурæт

en: Center
os: Центр

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Default
os: Æнæивд
