Layout Components (8.x-1.11-beta2) - en to az translation catalogue (47 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Disable
az: Söndürülüb

en: On
az: Aktiv

en: Size
az: Ölçü

en: None
az: Yoxdur

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: Anchor
az: Lövbər

en: Display
az: Monitor

en: Text
az: Mətn

en: Theme
az: Tema

en: Layout
az: Şablon

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: All
az: Hammısı

en: Bottom
az: Aşağı

en: Off
az: Söndürülüb

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Fields
az: Sahələr

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Maximum
az: Maksimum

en: Medium
az: Orta

en: General
az: Əsas

en: Align
az: Sıralama

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Basic
az: Əsas

en: Color
az: Rəng

en: Full
az: Tam

en: Configure block
az: Bloku konfiqurasiya edin

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Reference
az: Istinad

en: Style
az: Stil

en: Change layout
az: Maketi dəyişdirin

en: About
az: Haqqında

en: Column
az: Sütun

en: Styles
az: Üslublar

en: Interface
az: İnterfeys

en: %name must be a number.
az: %name rəqəm olmalıdır.

en: Structure
az: Struktur
