Layout Components (8.x-1.13-beta2) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Title
af: Titel

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Disable
af: Deaktiveer

en: On
af: Op

en: Size
af: Grootte

en: None
af: Geen

en: Image
af: Beeld

en: Center
af: Senter

en: Settings
af: Verstellings

en: Default
af: Verstek

en: All
af: Alle

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Color
af: Kleur

en: Manual
af: Handleiding

en: Configure block
af: Verstel blok

en: Blue
af: Blou

en: Structure
af: Struktuur

en: Copy to clipboard
af: Kopieër na klembord
