Layout Components (8.x-1.13-beta2) - en to sk translation catalogue (61 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Item
sk: Položka

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Disable
sk: Vypnúť

en: On
sk: Zapnúť

en: Size
sk: Veľkosť

en: None
sk: Žiadne

en: Image
sk: Obrázok

en: Center
sk: Na stred

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: Anchor
sk: Kotva

en: Display
sk: Zobraziť

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: All
sk: Všetky

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Off
sk: Vypnúť

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Custom
sk: Vlastná

en: Fields
sk: Polia

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Medium
sk: Stredná

en: General
sk: Všeobecné

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Text color
sk: Farba textu

en: Basic
sk: Základné

en: Color
sk: Farba

en: Full
sk: Plný

en: Manual
sk: Manuálne

en: Font size
sk: Veľkosť písma

en: Configure block
sk: Nastaviť blok

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Red
sk: Červená

en: Reference
sk: Referencia

en: Style
sk: Štýl

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: Change layout
sk: Zmeniť vzhľad

en: Radius
sk: Polomer

en: About
sk: Informácie o

en: Column
sk: Stĺpec

en: Regions
sk: Regióny

en: Step
sk: Krok

en: Border size
sk: Veľkosť orámovania

en: Styles
sk: Štýly

en: Interface
sk: Rozhranie

en: %name must be a number.
sk: %name musí byť číslo.

en: Structure
sk: Štruktúra

en: Long text
sk: Dlhý text

en: Additional classes
sk: Ďalšie CSS triedy

en: %name is not a valid number.
sk: %name nie je platný číselný údaj.

en: Thumbnail (100×100)
sk: Náhľad (100x100)
