Layout Components (8.x-1.23-beta2) - en to ca translation catalogue (77 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Item
ca: Element

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Disable
ca: Inhabilita

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: Size
ca: Mida

en: Links
ca: Enllaços

en: None
ca: Cap

en: Image
ca: Imatge

en: Center
ca: Centre

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Background
ca: Fons

en: Top
ca: Part superior

en: View
ca: Mostra

en: Section
ca: Secció

en: Anchor
ca: Àncora

en: Display
ca: Visualització

en: Theme
ca: Tema

en: Layout
ca: Disposició

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: All
ca: Tot

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Off
ca: Inactiu

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Fields
ca: Camps

en: Video Upload
ca: Pujada de vídeo

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Maximum
ca: Màxim

en: Range
ca: Abast

en: Medium
ca: Mitjana

en: Border
ca: Vora

en: Align
ca: Alineació

en: Background color
ca: Color de fons

en: Text color
ca: Color del text

en: Basic
ca: Bàsic

en: Full
ca: Complet

en: Font size
ca: Mida del tipus de lletra

en: Configure block
ca: Configura el bloc

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Red
ca: Vermell

en: Reference
ca: Referència

en: Video
ca: Vídeo

en: Style
ca: Estil

en: Max
ca: Màx

en: Node reference
ca: Referència del node

en: Minimum
ca: Mínim

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Change layout
ca: Canvia la disposició

en: About
ca: Detalls

en: Column
ca: Columna

en: Step
ca: Increment

en: Ratio
ca: Ràtio

en: Styles
ca: Estils

en: Interface
ca: Interfície

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: %name must be a number.
ca: %name ha de ser un número.

en: Structure
ca: Estructura

en: Long text
ca: Text llarg

en: Edit @title
ca: Edita @title

en: Remove block
ca: Suprimeix el bloc

en: Video URL
ca: URL del vídeo

en: %name is not a valid number.
ca: %name no és un nombre vàlid.

en: %name must be higher than or equal to %min.
ca: %name ha de ser major o igual a %min.

en: %name must be lower than or equal to %max.
ca: %name ha de ser menor o igual a %max.

en: Large (480×480)
ca: Gran (480x480)

en: Medium (220×220)
ca: Mitjà (220x220)

en: Thumbnail (100×100)
ca: Miniatura (100×100)

en: Choose a layout for this section
ca: Escull una disposició per aquesta secció
