Layout Components (8.x-1.28-beta2) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Title
de: Titel

en: Anchor
de: Anker

en: Display
de: Aazeig

en: Width
de: Breiti

en: Height
de: Höchi

en: Background color
de: Hintergrundfarb

en: Basic
de: Allgemein
