Layout Components (8.x-1.30-beta2) - en to ps translation catalogue (38 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Size
ps: كچه

en: Links
ps: تړوني

en: None
ps: هېڅ يو

en: Image
ps: انځور

en: Center
ps: منځ

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: Anchor
ps: استل

en: Text
ps: متن

en: Theme
ps: ویینه

en: Vertical
ps: نېغ

en: All
ps: ټول

en: To
ps: ته

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Medium
ps: منځنى

en: General
ps: ټوليز

en: Align
ps: پرليكول

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Basic
ps: ساده

en: Color
ps: رنګ

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Style
ps: ډول

en: About
ps: په اړه

en: Column
ps: ستن

en: Styles
ps: ډولونه

en: Structure
ps: جوړښت
