Layout Components (8.x-1.31-beta2) - en to am translation catalogue (21 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Horizontal
am: አግድም

en: Vertical
am: አቀብ

en: Custom
am: ብጁ

en: Maximum
am: ከፍተኛው

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Text color
am: የጽሑፍ ቀለም

en: Color
am: ቀለም

en: Configure block
am: የጥምረት ውቀርት

en: Minimum
am: አነስተኛው
