Layout Components (8.x-1.31-beta2) - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Size
sq: Madhësia

en: Types
sq: Llojet

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: All
sq: Të gjitha

en: Url
sq: Adresa Url

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Medium
sq: Mesatar

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: Color
sq: Ngjyra

en: Configure block
sq: Konfiguro bllokun

en: Blue
sq: Blu

en: About
sq: Informacione
