Layout Components (8.x-1.33-beta2) - en to th translation catalogue (33 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Groups
th: กลุ่ม

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: None
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Background
th: ภาพพื้นหลัง

en: Text
th: ข้อความ

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: All
th: ทั้งหมด

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Maximum
th: อย่างสูง

en: Medium
th: ปานกลาง

en: General
th: ทั่วไป

en: Text color
th: สีของข้อความ

en: Basic
th: พื้นฐาน

en: Color
th: สี

en: Configure block
th: ตั้งค่าบล็อค

en: Red
th: แดง

en: Video
th: วีดีโอ

en: Minimum
th: อย่างต่ำ

en: Green
th: เขียว

en: Blue
th: สีน้ำเงิน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Styles
th: ลักษณะ

en: %name must be a number.
th: %name ต้องเป็นตัวเลข

en: Structure
th: โครงสร้าง
