Layout Components (8.x-1.34-beta2) - en to bg translation catalogue (36 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Size
bg: Размер

en: Links
bg: Връзки

en: None
bg: Не

en: Image
bg: Снимка

en: Center
bg: Център

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: View
bg: Прегледай

en: Anchor
bg: Котва

en: Display
bg: Дисплей

en: Text
bg: Текст

en: All
bg: Всички

en: Bottom
bg: Дъно

en: Url
bg: URL

en: Off
bg: Изключи

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Medium
bg: Среда

en: General
bg: Общи

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Color
bg: Цвят

en: Configure block
bg: Настройки на блок

en: Right
bg: Дясно

en: Blue
bg: Син

en: Structure
bg: Структура

en: Long text
bg: Текстова област
