Layout Components (8.x-1.7-beta2) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: On
ht: Ouvè

en: Size
ht: Grosè

en: Image
ht: Imaj

en: Default
ht: Pa defo

en: All
ht: Tout

en: Off
ht: Fèmen

en: Large (480×480)
ht: Laj (480x480)

en: Medium (220×220)
ht: Mwayèn
