Layout Components (8.x-1.8-beta2) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Size
dz: ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Text color
dz: ཚིག་ཡིག་གི་ཚོས་གཞི་

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: Configure block
dz: སྡེབ་ཚན་རིམ་སྒྲིག་
