Layouter - WYSIWYG layout templates (8.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Next
af: Volgende

en: Submit
af: Stuur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Image
af: Beeld
