Layouter - WYSIWYG layout templates (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Next
is: Næsta

en: Submit
is: Vista

en: Cancel
is: Hætta við

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Image
is: Mynd

en: Image settings
is: Myndastillingar

en: Text
is: Texti
