Layouter - WYSIWYG layout templates (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Next
ka: შემდეგი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Image
ka: სურათი

en: Image settings
ka: სურათის პარამეტრები

en: Text
ka: ტექსტი

en: Text formats
ka: ტექსტის ფორმატები
