Layouter - WYSIWYG layout templates (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Next
lt: Kitas

en: Submit
lt: Siųsti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Text
lt: Tekstas

en: Caption
lt: Antraštė

en: Alternative text
lt: Alternatyvus tekstas

en: Upload destination
lt: Įkėlimo paskirtis

en: Text formats
lt: Teksto formatai

en: Image styles
lt: Paveikslėlių stiliai

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius
