Layouter - WYSIWYG layout templates (8.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Next
mr: पुढील

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Cancel
mr: रद्द

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Text
mr: अक्षर
