Layouter - WYSIWYG layout templates (8.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Image
my: ပုံရိပ်
