Layouter - WYSIWYG layout templates (8.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Next
si: ඊලඟ

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Image
si: රූපය

en: Text
si: වගන්ති
