Layouter - WYSIWYG layout templates (8.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Next
am: ቀጣይ

en: Submit
am: አስገባ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Text
am: ጽሁፍ
