Layouter - WYSIWYG layout templates (8.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Submit
ast: Unviar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Image
ast: Imaxe

en: Text
ast: Testu
