Layouter - WYSIWYG layout templates (8.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Next
ne: अर्को

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार
