Layouter - WYSIWYG layout templates (8.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Next
sk: Ďalej

en: Submit
sk: Odoslať

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Image
sk: Obrázok

en: Image settings
sk: Nastavenie obrázkov

en: Caption
sk: Popis

en: Upload destination
sk: Cieľové umiestnenie nahrávania

en: Text formats
sk: Textové formáty

en: Image styles
sk: Štýly obrázkov

en: Image style
sk: Štýl obrázka
