Layouter - WYSIWYG layout templates (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Upload destination
km: ទិស​ដៅ​ផ្ទុក​ឡើង

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
km: ជ្រើស​កន្លែង​ដែល​ត្រូវ​រក្សាទុក​ឯកសារ​ចុង​ក្រោយ​ ។ ឧបករណ៍​ផ្ទុក​ឯកសារ​ឯកជន​មានការ​ប្រើ​ប្រាស់​ខ្លាំង​ច្រើន​​ជាង​ឯកសារ​សាធារណៈ ប៉ុន្តែ​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​ចូល​ដំណើរ​ការមាន​កម្រិត​ចំពោះ​ឯកសារ​នៅ​ក្នុង​វាល​នេះ ។

en: Text formats
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ

en: Image styles
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព
