Layouter - WYSIWYG layout templates (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ
