Layouter - WYSIWYG layout templates (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Next
sl: Naslednja

en: Submit
sl: Pošlji

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Image
sl: Slika

en: Text
sl: Besedilo
